Świetna reakcja na porażkę,powrót na lidera

7

:

0

KS Prosna Kalisz - Jaskiniowiec Rajsko 7:0(3:0)

Kaliszanie po niespodziewanej aczkolwiek zasłużonej porażce w Stawiszynie przystępowali do meczu z podbudowanym zwycięstwem Jaskiniowcem Rajsko który w ostatniej kolejce wygrał z Iskrą Prosna Sieroszewice 8:2. Uprzedzająca fakty Sieroszewice w ostatnim meczu zremisowały 1:1 w Gołuchowie.

Kaliszanie od pierwszych minut chcieli pokazać że porażka z Stawiszynem była wypadkiem przy pracy, już w 7 minucie Rafał Glapa otworzył wynik spotkania po podaniu Michała Balcerzaka, 5 minut później kapitan kaliskiego zespołu precyzyjnie dośrodkował z rzutu różnego i Krystian Pawelec podwyższa wynik na 2:0

Później najładniejsza akcja meczu, gra na 1 kontakt Rosiak Jarczewski, Glapa i 'Balon' wykonuje wyrok.

Kolejne bramki oglądamy w ostatnim kwadransie, najpierw po indywidualnej akcji Adrian Janik wykorzystuje sytuację sam na sam, następnie Adi wykłada do 'pustaka' Michałowi Błaszczykowi. Kolejny gol to cudowne uderzenie 'Balona' w samo okienko, wynik ustala pewnym uderzeniem z rzutu karnego po faulu na Dawidzie Cichorku Mateusz Jarczewski. Cała drużyna celebruje narodziny Marcela Jarczewskiego.. Za tydzień gramy w Sieroszewicach ostatni mecz w rundzie, ZAPRASZAM

Polecamy również artykuł Życia Kalisza w którym znajdziemy obszerną galerię zdjęć z spotkania.

2019-11-03 11:00

Jakub Pawlikowski, Mateusz Żółtek, Michał Błaszczyk, Dominik Lubka, Dawid Garifow, Adrian Janik