Świetna reakcja na porażkę,powrót na lidera

JASKINIOWIEC Rajsko

7

:

0

92' KS Prosna Kalisz Mateusz Jarczewski
80' KS Prosna Kalisz Michał Balcerzak
72' KS Prosna Kalisz Adrian Janik
67' KS Prosna Kalisz Michał Błaszczyk
21' KS Prosna Kalisz Michał Balcerzak
15' KS Prosna Kalisz Krystian Pawelec
14' KS Prosna Kalisz Kacper Gieszczyński
5' KS Prosna Kalisz Rafał Glapa

KS Prosna Kalisz - Jaskiniowiec Rajsko 7:0(3:0)

Kaliszanie po niespodziewanej aczkolwiek zasłużonej porażce w Stawiszynie przystępowali do meczu z podbudowanym zwycięstwem Jaskiniowcem Rajsko który w ostatniej kolejce wygrał z Iskrą Prosna Sieroszewice 8:2. Uprzedzająca fakty Sieroszewice w ostatnim meczu zremisowały 1:1 w Gołuchowie.

Kaliszanie od pierwszych minut chcieli pokazać że porażka z Stawiszynem była wypadkiem przy pracy, już w 7 minucie Rafał Glapa otworzył wynik spotkania po podaniu Michała Balcerzaka, 5 minut później kapitan kaliskiego zespołu precyzyjnie dośrodkował z rzutu różnego i Krystian Pawelec podwyższa wynik na 2:0

Później najładniejsza akcja meczu, gra na 1 kontakt Rosiak Jarczewski, Glapa i 'Balon' wykonuje wyrok.

Kolejne bramki oglądamy w ostatnim kwadransie, najpierw po indywidualnej akcji Adrian Janik wykorzystuje sytuację sam na sam, następnie Adi wykłada do 'pustaka' Michałowi Błaszczykowi. Kolejny gol to cudowne uderzenie 'Balona' w samo okienko, wynik ustala pewnym uderzeniem z rzutu karnego po faulu na Dawidzie Cichorku Mateusz Jarczewski. Cała drużyna celebruje narodziny Marcela Jarczewskiego.. Za tydzień gramy w Sieroszewicach ostatni mecz w rundzie, ZAPRASZAM

Polecamy również artykuł Życia Kalisza w którym znajdziemy obszerną galerię zdjęć z spotkania.

2019-11-03 11:00