2020-01-17 18:38  -  Daga

Trening z Aqua Patrol Kalisz

Trening z Aqua Patrol Kalisz

Miło nam poinformować, że w dniu wczorajszym odbył się trening młodych zawodników Prosny podczas którego na uczestników czekało wiele atrakcji. Otóż jedną z nich było spotkanie z przedstawicielami Aqua Patrol Kalisz, którzy przedstawili naszym podopiecznym prelekcje z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy. 

Tym bardziej nam było miło brać udział w tychże zajęciach przez wzgląd na to, że prowadził je nasz były wychowanek Mariusz Drzewiecki, który jak sam wspomniał była to dla niego czysta przyjemność i sentymentalny powrót do wspomnień związanych z biało-czerwonymi. W szkoleniu oprócz zawodników swoim czynnym udziałem wykazali się rodzice oraz pozostali goście. Wielkie brawa za zaangażowanie, a Tobie kolego Mariuszu dziękujemy za cenne lekcje. 

Kolejną niespodzianką było powitanie naszych młodych wychowanków przez zawodników pierwszej drużyny oraz przedstawicieli naszego zarządu. Ku uciesze naszej młodzieży został rozegrany mecz z udziałem wszystkich zawodników, również kadry seniorskiej i członków Aqua Patrol Kalisz. 

Po wielu emocjach na koniec spotkania Orlicy zostali obdarowani upominkami oraz przystąpili do wspólnego zdjęcia z zaproszonymi gośćmi. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym i miejmy nadzieję, że będziemy mogli częściej się spotykać łącząc pokolenia, dobrą zabawę i przyswojenie ważnej wiedzy, która przyda się naszym Młodym na przyszłość. 

Zapraszamy do galerii oraz na nasz kanał YouTube.

https://drive.google.com/open?id=1n-9O17w0eix0J4YG0TbEDD6h-MwbswwNPozdrawiamy 

Zespół K.S. PROSNA KALISZ