KS Prosna Kalisz

3

:

2

67' KS Prosna Kalisz Michał Balcerzak
54' KS Prosna Kalisz Rafał Glapa

W dniu 29.08.2021 r. Prosna rozpoczęła inauguracje sezonu na wyjeździe gdzie zmierzyła się z drużyną Czarni Dobrzyca.

Pierwsza połowa przebiegała z przewagą dla Nas, chodź gospodarz nie odpuszczał i starał się za wszelka cenę zmienić rytm gry, miał kilka dogodnych sytuacji na objęcie prowadzenia.

Do przerwy gra zakończyła się wynikiem 0:0

Na drugą połowę Czarni wyszli jakby odmienieni i zaczęli przeważać lecz po jednej z kontr Rafał Glapa trafia do bramki i Prosna obejmuje prowadzenie.

Niestety już po niespełna 8 minutach po faulu naszego obrońcy w polu karnym sędzia dyktuje rzut karny który wykorzystują gospodarze.

Czarni dostali wiatru w żagle i już po 5 minutach podwyższają wynik.

Wielkie serce i zaangażowanie całej drużyny daje dogodną sytuację po kontrze “Balonowi”

(Michał Balcerzak) i już po minucie od straty braki mamy remis.

Niestety w 71 minucie gospodarze wykorzystują szanse i podwyższają wynik na 3:2!

Mimo przegranej wielkie brawa dla drużyny za walkę i zaangażowanie do końca.

Przygotowanie fizyczne oraz postawa daje optymistyczne spojrzenie w przyszłość.

Już w niedzielę Prosna będzie podejmować u siebie Koronę Pogoń Stawiszyn.

Mecz odbędzie się o godzinie 11:00 a dochód z biletów zostanie przekazany rodzinie JAGÓDKI KTÓRA WALCZY Z SMA.

To nie koniec tego dnia emocji na Prośnie o godzinie 15:00 OLDBOJE PROSNY I PRZYJACIELE ZAGRAJĄ Z REPREZENTACJĄ KALISKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ SZEŚCIOOSOBOWEJ zagrają mecz charytatywny na rzecz FUNDACJI PAPILIO DZIECIOM. Nie zabraknie atrakcji!!