Osiągnięcia


2019


Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów (wszystkie dyscypliny)

23.08-01.09.2019 - Gyor/Węgry
Miejsca:
2.Oskar Dąbrowski (FC junior starszy-75 kg)
3. Nicola Kaczmarek (FC junior starszy-52 kg)
9.Dawid Kleinert (LC junior-63kg)


Akademickie Mistrzostwa Europy w Kickboxingu

Sierpień - Zagrzeb
Miejsca:
3.Weronika Walczak (LC+65kg)
-uczestniczka Anna Kozanecka (LC – 65kg)

Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Kick Light 

15-17.03.2019 r.- Kartuzy
Miejsca:
2. Magda Marczak (senior +70)
3. Weronika Walczak (senior +70)
5. Anna Kozanecka (senior -60 kg)
3. Oskar Dąbrowski (junior -74 kg)
8. Dawid Kleinert (junior -63 kg)
3. Nicola Kaczmarek (junior – 55kg)


Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Juniorów, Seniorów i Weteranów Light Contact i Point Fighting

29-31.03.2019 – Włoszakowice
Miejsca:
1.Christian Kurzaj (junior -89kg)
6.Oskar Dąbrowski (junior -74 kg)
2.Dawid Kleinert (junior -63 kg)
2.Nicola Kaczmarek (junior -55kg)


Mistrzostwa Polski Low Kick Juniorów i Seniorów

5-7.04.2019 - Nowy Targ:
Miejsca:
3.Christian Kurzaj (junior starszy-91kg)
6.Artur Maury (junior starszy -75kg)
2. Oskar Dąbrowski (junior młodszy -75 kg)

Mistrzostwa Polski Full Contact Seniorów oraz Juniorów Starszych i Młodszych im. Jacka Dreli

12-14.04.2019 – Swarzędz
Miejsca:
7.Patryk Rosiak (senior +91 kg)
2. Weronika Walczak (seniorka +70 kg)
3. Magda Marczak (seniorka +70 kg)
1.Christian Kurzaj (junior starszy -91 kg)
1.Miłosz Grabowski (junior starszy -81 kg)
3.Szymon Gąsior (junior starszy -81 kg)
6. Artur Maury (junior starszy – 75 kg)
1.Dawid Kleinert (junior starszy – 63,5 kg)
1. Nicola Kaczmarek (juniorka starsza -56 kg)
1. Oskar Dąbrowski (junior młodszy -75  kg)


Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Full Contact

19-20.10.2019 – Kalisz
Miejsca:
1. Christian Kurzaj (młodzieżowiec -91 kg)
3.Artur Maury (młodzieżowiec -63,5kg)
1. Weronika Walczak (młodzieżowiec +70 kg)
2.Anna Kozanecka (młodzieżowiec -60 kg)

Mistrzostwa Polski AZS w Kickboxingu w formule PF, LC i K-1

24-25.05.2019 – Lublin
Miejsca:
2. Weronika Walczak (LC senior -70 kg)
2.Weronika Walczak (PF senior -70 kg)
2. Anna Kozanecka (PF senior -60 kg)
2. Anna Kozanecka (LC senior -60 kg) 

Mistrzostwa Ziem Zachodnich w Kickboxingu Full Contact im. Pawła Mikołajczyka 

02.02.2019 r – Rydzyna

Miejsca:

1.Nicola Kaczmarek (junior starszy -52kg)
1. Anna Kozanecka (senior -60 kg)


Turniej nie rangi Mistrzostw Polski

Medale ME:
3 (1x srebro, 2x brąz)
Medale MP:
25 (8x złoto, 10x srebro, 7x brąz)

Oskar Dąbrowski (srebro ME oraz medale MP: złoto FC, srebro LK, brąz KL)
Nicola Kaczmarek (brąz ME oraz medale MP: złoto FC, srebro LC, brąz KL)
Christian Kurzaj (medale MP: złoto FC,złoto LC, złoto Mł MP FC, brąz LK)
Miłosz Grabowski (złoty medal MP FC)
Dawid Kleinert (uczestnik ME oraz medale MP: złoto FC, srebro LC,)
Szymon Gąsior (brązowy medal MP FC)
Artur Maury (brązowy medal Mł MP FC)
Magda Marczak (srebrny medal MP KL, brąz FC)
Weronika Walczak (brąz AME oraz medale MP: złoto MłMP FC, srebro FC, brąz KL, 2x srebro AMP)
Anna Kozanecka (uczestniczka AME oraz, 2x srebro AMP, srebro MłMP FC)

Boks:
Tomasz Przybylski – brąz Akademickich Mistrzostw Polski (Łomża, 26-29.062019 r.), miejsce 5-8 Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie (Ciechocinek, 6-12.10.2019 r.)
Maja Staruch – brąz Młodzieżowych Mistrzostw Polski Kobiet w Boksie (15-18.10.2019 r, Wałcz)
Miłosz Grabowski - miejsce 5-8 Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie (Ciechocinek, 6-12.10.2019 r.)
Christian Kurzaj miejsce 9-14  Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie (Ciechocinek, 6-12.10.2019 r.)
Weronika Szymczak – miejsce 5-8 Młodzieżowych Mistrzostw Polski Kobiet w Boksie (15-18.10.2019 r, Wałcz)

Walki w boksie toczyli również:

Jakub Pawelec, Dominik Pająk, Patryk Konasiewicz, Jakub Janowski, Dominik Jurdziński, Damian Stelmach oraz  wyżej wymienieni zawodnicy startujący w kickboxingu.




Składki

Moja Płatność

Boks i Kickboxing FanPage

          

NABÓR

NABÓR

Tabela

SENIORZY

Sezon: 2020/2021

KLASA OKRĘGOWA "REDBOXSPORT.PL " GRUPA 6

Terminarz

SENIORZY

Kolejka: 17

LKS Czarnylas   :   Strażak Słupia
Zieloni Koźminek   :   Zawisza Łęka Opatowska
LZS Czajków   :   Pelikan Grabów
Grom Golina   :   Jarota II Jarocin Witaszyce
LZS Doruchów   :   Olimpia Brzeziny
LKS II Gołuchów   :   Grębaninski Klub Sportowy
Biały Orzeł Koźmin Wlkp.   :   CKS Zbiersk

Spotkania

LikeBox

Kalendarium

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 170

Liczba odwiedzin łącznie: 131999

Statystyki Szczegółowe